Skupinové cvičení

Cvičení dle DNS konceptu

Mgr. Marta Hrubá

Cvičení ve skupině má preventivní charakter a slouží také jako kompenzace při jednostranné zátěži (sportovní či pracovní). Je vhodné pro dospělé i dorost, pro sportovce i nesportovce.

Při cvičení využívám principů vývojové kineziologie, nejde tedy o analytické cvičení, ale cvičí se v globálních pohybových vzorech s využitím různých pomůcek. Správným nastavením bránice vůči pánevnímu dnu za pomocí zapojení hlubokých svalů trupu vás naučím zlepšit stabilitu páteře a kloubů končetin a tím najít nejoptimálnější zapojení svalů při pohybech.

Skupinové lekce probíhají každou středu formou kurzů pro začátečníky 16:55-17:55 a pokročilé 18:05-19:05

Cvičení s fyzioterapeutkou

Bc. Vlasta Jelénková

Bc. Vlasta Jelénková je profesí fyzioterapeutka, na jejíchž lekcích se seznámíte s úplnými základy jógy. Lekce jsou tedy vhodné pro úplné začátečníky. Ráda jógu doplňuje prvky z vývojové kineziologie, která vychází z přirozeného motorického vývoje člověka.

Těšit se tedy můžete na jemné protažení, posílení zejména středu těla a na závěr vás čeká krátká relaxace. Celá lekce se nese v pomalejším tempu, kdy je kladen důraz na správné provedení pozic a vnímání svého vlastního těla.

Cvičení probíhá každé úterý 17:30-18:30

Cena: 130,-

DNS jóga na paddleboardu Plumlovská přehrada

Přijďte si zacvičit jinak... na vodě... Každý čtvrtek pod mým vedením se koná přes léto fyzio cvičení na paddleboardech na Plumlovské přehradě. Cvičení je speciální tím, že veškeré cvičení probíhá na vodní hladidě a díky tomu musíte mít v každé pozici neustále zpevněné tělo. Posílíte tedy svaly celého těla (i svaly, o kterých nemáte ani tušení), zlepšíte si rovnováhu, budete příjemně protažení a hlavně zažijete plno legrace...

Kde: Plumlovská přehrada, Pláž u Vrbiček

Kdy: čtvrtek 18:00-19:00

Cena: 200,- (včetně půjčení paddleboardu)

Doporučuji rezervaci - viz nová rezervace nebo SMS na tel. 723 555 592

© 2017 VetClinic Praha, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!