Terapeutka a průvodkyně Pavlína

21.10.2023

Jmenuji se Pavlína Drápalíková a dovolte mi se představit a napsat pár vět o sobě a o tom, jak mohu pomoci.

"Vydala jsem se na cestu hluboké vnitřní transformace, během níž jsem musela nechat definitivně shořet staré vzorce, abych tak vytvořila prostor pro novou realitu. Mým posláním je provázet na životní cestě ty, kteří se rozhodli chopit zodpovědnosti za svůj život, propojit mysl a srdce, naučit se naslouchat hlasu své intuice a duše a otevřít tak dveře ke svému potenciálu. Poté, co jsem prožila důvod své existence a objevila své poslání, se nyní věnuji propojení tělesného a emocionálního zdraví, harmonizaci vztahů, hojení emocionálních ran, posilování sebelásky, autenticity a nastavování si svých hranic. Dovedu prohlédnout, co se odehrává na nejjemnějších strukturách vztahů. Pomáhám na jemnohmotné úrovni se záměrem proměnit myšlení, uvědomit si dimenze těla, mysli, ducha, objevit vnitřní sílu a začít ji aktivně využívat. Jsem tady a teď, abych vás podpořila v láskyplném odpoutání se od minulosti, které vám pomůže s lehkostí směřovat vpřed. Utrpení již není potřeba. Jsme tvůrci svých životů, a když příliš vážně přistupujeme k věcem, ztrácíme rovnováhu. Můžeme ji získat zpět pokud do našich životů navrátíme spirituální rozměr a porozumíme tomu, jak se tělo a mysl vzájemně ovlivňují.

Můj styl vedení je intuitivní a není svázán teoriemi. Moje osobní zkušenost v oblasti dramaterapie mě však inspirovala k využívání expresivních terapeutických metod, improvizace a hravosti, které se staly důležitými nástroji v procesu spolupráce. Během mé duchovní cesty a studia jsem byla ovlivněna mnoha různými faktory, jejichž povaha je náročná uchopit myslí. V oblasti psychologie mě inspirovalo například téma individuace a symbolismu C. G. Junga, transpersonální přístup S. Grofa nebo koncept úrovní vědomí terapeuta Davida R. Hawkinse.

Mým záměrem je vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit plně podporováni a kde budete moci bezpečně vyjádřit své pocity, emoce a myšlenky. Vždy se na vás naladím a navrhnu konkrétní způsob spolupráce. Pokud hledáte nový přístup k terapii nebo vnímáte volání vašeho vnitřního světa a chcete se vydat novým směrem, jsem tady, abych vám poskytla podporu prostřednictvím kreativního a individuálního procesu."

První úvodní konzultaci nabízím zdarma a trvá max. 40 min.

Výměna energie za službu je 1000 Kč za 60min. 

V případě delší varianty setkání je to 1500 Kč za 90 min.

Zde se můžete objednat na terapii:

tel.: 778 411 927       e-mail: pajadrapalikova@gmail.com

© 2017 VetClinic Praha, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!