Fyzio cvičení u chorvatského moře 6.-13.6.2020 - zrušeno!!!

02.01.2020

Pojeďte s námi začít léto aktivně u chorvatského moře. S kolegyní Mgr. Renatou Zaťkovou jsme pro vás přichystaly aktivní fyzio pobyt u moře v blízkosti městečka Poreč a ubytování jsme zajistily v hotelu Delfín** s polopenzí. Intenzivně si s námi 2x denně zacvičíte na pláži či ve vodě.

Cvičení je vhodné pro  všechny, pro začátečníky i pokročilé, pro ženy i muže. Budeme mít pro vás připravené rehabilitační cvičení vycházející z principů vývojové kineziologie (DNS), funkční trénink s vlastní vahou i s pomůckami (overbally, therabandy, trx apod.), kruhový trénink, cvičení s prvky jógy, aquagymnastika apod. Pro muže máme připravené speciální cviky, nudit se jistě nebudou.

Ubytování je pro Vás zajištěné v Hotelu Delfín**, který se nachází v zeleni na slunečném poloostrově Zelená laguna, přímo u moře a v blízkosti městečka Poreč. Hotel nabízí příjemné ubytování a je vyhlášen vynikající bohatou bufetovou stravou. Je zde směnárna, bar, restaurace, kavárna, internet, TV místnost a venkovní bazén s mořskou vodou. Slunečníky u bazénu jsou v ceně. Bezprostředně u hotelového komplexu je oblázková pláž a promenáda. V areálu najdou vyžití i děti - minigolf, stolní tenis, volejbal, vodní sporty, hřiště, tobogán, nafukovací skluzavky v moři.

Cena pobytu je 8800,- a zahrnuje:

- ubytování - ve dvoulůžkových pokojích s přísl. (možnost přistýlky pro dítě), stravování - polopenze formou bufetu, cvičení - 2x denně (ráno a večer)       

- sleva pro necvičící doprovod 800,-

- děti do 11,99let mají ubytování na přistýlce a stravu zdarma (tzn. při obsazenosti pokoje 2osobami)

Doprava: vlastní nebo možnost dopravy autobusem

                - cena autobusu z Olomouce, Prostějova 1950,-

Termín: 6. - 13.6.2020

Přihlášky zasílejte na e-mail: fyzio.hruba@seznam.cz

Po přihlášení Vám na e-mail zašleme platební podmínky (rezervační poplatek 3000,- )

Ve spolupráci s CK Globtour

© 2017 VetClinic Praha, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!